מחיר

יום ד' 29/05/19

בר הקנטה, שלמה אבן גבירול 71, תל אביב-יפו

לרכישת כרטיסים ניתן לשלם בכרטיס אשראי או דרך Paypal

לרכישת כרטיסים ניתן לשלם בכרטיס אשראי או דרך Paypal

מרצה

 

סקרים מוכיחים כי רוב העסקים הקטנים שמשווקים באינטרנט עושים את זה ללא אסטרטגיה מובנית וברורה. בהתאם לכך, רובם אינם מרוצים מהתוצאות.

 

בהרצאה זו יספר לכם אור על כל  פלטפורמות הפרסום המובילות בנוסף, תקבלו סקירה של  כלים שיווקים והכרת כלים מתקדמים, אור ידבר גם על אוטומציה דיגטלית ומדוע השימוש בה הוא הכרחי ומשפר תוצאות , בנוסף ידבר על הגדרות תקציב  וכלי המדידה השונים שיאפשרו בקרה על תקציב מול תוצאות וניתוח  תוצאות קמפיינים.

 

 

בר ה"קנטה" בתל אביב מארח את  אור פיאלקוב, בעלים ומייסד של חברת "פיאלקוב דיגיטל״  יועץ מלווה חברות גדולות ופורץ דרך בתחום ניהול הקמפיינים, מבעלי קבוצת הדיגיטל הגדולה ביותר בארץ "מקצועני פרסום בדיגיטל" וכותב מאמרים מקצועיים .  להרצאה מרתקת על בניית אסטרטגית פרסום דיגיטלית נכונה.

 

הרצאה זו היא חובה למנהלי השיווק והדיגיטל שבינכם ולאלו מכם שמעוניינים להעמיק ולשכלל את עבודתם בעזרת בניית תכנית אסטרטגית ברורה ומובנית והכרת הכלים והאפשרויות הקיימות למדידת הצלחה ובקרה על תקציבים מול תוצאות.

 

הגעה

18:00- פתיחת דלתות

18:30 - תחילת הרצאה

מתי?
29
/5/2019 - יום ד'

איפה?

בר הקנטה  

שלמה אבן גבירול 71, תל אביב יפו

לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום

70

מנהל ובעלים של חברת הדיגיטל Fialkov Digital. פורץ דרך בתחום ניהול קמפיינים בפייסבוק. בשנת 2014 מחלקת פייסבוק העולמית לעסקים פרסמה קייס סטאדי ראשון לקמפיין של פיאלקוב דיגיטל, מאז התפרסמו 6 קייס סטאדי ללקוחות Fialkov Digital. אור כותב מאמרים מקצועיים, יועץ ומלווה חברות גדולות בתחומי הפרסום במדיה הדיגיטלית.

אור פיאלקוב